ZAMÓWIENIA: +48 570 05 80 80

Intro

Usługi

Realizacje

O nas

Kontakt

SKLEP

o nas

i o tym co robimy w słowach kilku

POCZĄTEK

Firma wystartowała w 2016 roku, od samego początku tworzona przez Daniela wspólnie z przyjaciółmi. Daniel współpracuje przy każdym projekcie wprowadzając niesamowitą dawkę pozytywnej i twórczej energii. Sukcesywnie zespół zdobywał wiedzę aby móc oferować nadruk na materiałach i produktach takich jak: koszulki, kubki, poduszki a także nadruk na poliestrze i bałwanie. Zrealizowali mnóstwo projektów dla pojedynczych klientów oraz dużych firm przy tym cały czas ucząc się swojego fachu - to właśnie SpeedNADRUKI.

LUDZIE

Nasza firma to ludzie. Daniel i kilka osób o różnej specjalności. Zazwyczaj osobno choć w projektach zawsze całym sobą. Tworzenie nadruku to nie tylko wycinek folii czy papieru. To zawsze indywidualna grafika dla wspaniałego człowieka jakim jest nasz klient ponieważ u nas dostaniesz koszulkę od 1 sztuki z Twoim wzorem nie musisz zamawiać 10 bo przecież ich nie potrzebujesz.

 

JAK PRACUJEMY

Projekty przygotowujemy w 24 godziny - wiemy że to długo ale robimy najlepszy projekt pod słońcem dla Ciebie. Zazwyczaj popołudniu przyślemy Ci wizualizację produktu żeby sprawdzić czy wszystko się zgadza i jest na miejscu. Jeżeli jest ok to działamy. Tutaj tak szybko jak to możliwe. Na następny dzień paczka i już kurier leci z Twoim produktem. Zdradzę Ci sekret, możesz zamówić przez telefon wystarczy 2 min - super co? :)

POMYSŁ

Bez tego nie ma projektu fajnie jak wiesz co chcesz :) ale jak nie wiesz to Ci pomożemy żebyś wiedział :) i zobaczył jak wygląda Twój projekt.

 

PROJEKT

Tak wszyscy projektują, projektujemy również my. Jak już skończymy projektować to wyślemy do Ciebie wizualizację z Twoim świeżutkim projektem.

 

 

REALIZACJA

Po wszystkich działaniach kreacyjnych zrobimy Ci koszulkę, kubek lub inny gadżet i wyślemy do Ciebie albo możesz go sobie odebrać nawet dzisiaj.

 

 

Intro          Usługi         Realizacje          O nas       Kontakt     SKLEP